יורדים במשקל עם ליווי אישי צמוד

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
2800

לפני הכול אני מודה לך שבחרת להצטרף לתוכנית הליווי שלי ואני מאחלת לך בהצלחה רבה!

אני מברכת אותך על האומץ לעשות את הצעד לקראת שינוי.

החלטת לעשות משהו אחר שאת לא מורגלת בו.

בתוכנית הזו ארזתי את הידע, ההשראה ואת הליווי האישי שלי לכדי תוכנית שתהיה נוחה ונגישה לכל מי שרוצה להבין, ללמוד ולתרגל את השיטה שלי לירידה במשקל באמצעות ניהול אכילה באופן שמאפשר לנו להיות שבעים, לשמוע שקט נעים בראש, להרגיש רגועים ולסמוך על עצמנו בכל מה שנוגע לאוכל וכמובן לאפשר לעצמנו לרדת במשקל בצורה בריאה ופשוטה.

והכי חשוב –  לשמור על המשקל הנמוך לאורך זמן.  

תוכנית הליווי שלי נותנת פתרון מדוייק ומשולב:

  1. תלמדו לבנות תוכנית תזונה שמתאימה בדיוק בשבילכם. תוכנית שתוביל אתכם לסמוך על עצמכם שאתם יודעים וגם מסוגלים לעשות את הבחירות הכי טובות . את החלק הזה של הלמידה והתרגול אתם תעשו באמצעות סרטונים מפורטים שדומים מאוד לפורמט של פגישות אישיות אצלי בקלניקה וזה ייעשה בשילוב משימות שבועיות.
  2. לאורך הדרך תקבלו ממני ליווי צמוד, יד ביד לאורך 4 חודשים שבהם תהיה ביננו תקשורת יומיומית וגם נקיים 8 פגישות אישיות בזום. בכל שלב בבקשה תכתבו, תשתפו אותי, תתלבטו איתי בווטצאפ בכל מה שעובר עליכם בדרך. בחרתי ללוות אתכם באופן אישי כדי שנוכל יחד לדייק, להתאים ולכוון את התוכנית אליכם באופן האישי ביותר.
  3. אם שמעתם בסרטונים המלצה או דרך שנראה לכם פחות מתאימה עבורכם, אנחנו יחד נבחן את ההמלצה ונתאים אותה אליכם במסגרת הפגישה האישית שלנו.
  4. ממש חשוב שתתאמו את פגישת הזום הבאה שלנו ממש כאשר סיימתם לצפות במקבץ הסרטונים הדו – שבועי. ניפגש בזום מדי שבועיים, ונתכתב בווטצאפ בתדירות יומיומית. אפשר גם ליצור איתי קשר בפרטי ונשריין יחד מועד של יום ושעה קבועים שבו ניפגש אחת לשבועיים לכל אורך התוכנית.

אני מאחלת לך בהצלחה רבה וגם בהנאה

ומצפה כבר לפגישה האישית שלנו.

מירב

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד